2012 Attendee List

  • Julia Avera, Macon County High School
  • Ben Barrington, Clinton High School (Anderson)
  • Turner Binkley, Spencer Elementary School (Van Buren)
  • Donatta Birdwell, Celina K8 School (Clay)
  • Benjamin Bruce, Westmoreland High School (Sumner)
  • Carla Dawson-Jackson, Metropolitan Nashville Public Schools
  • Kim Day, Rutherford County Schools
  • Robert Gant, Morristown-Hamblen High School East (Hamblen)
  • Anthony Geist, Gordonsville High School (Smith)
  • Christy Gooch, White County Middle School
  • Charles (Chuck) Graviss, Walter J. Baird Middle School (Lebanon SSD)
  • Craig Green, Copper Basin High School (Polk County)
  • Stacey Griffith, Anderson County Career and Technical Center
  • John Griffin, South Side High School (Jackson-Madison City)
  • Heather Henry, Brown Intermediate School (Sweetwater City)
  • Jason Hicks, Loudon County High School
  • Lisa Hill, South Greene High School (Grainger)
  • Jennifer Hollingsworth, Dayton City Schools
  • Rebecca Hunley, Jefferson County High School
  • Kimberly Hurst, Clinton Elementary School (Clinton City)
  • Sarah Jessie, Rutherford County Schools
  • Mary Jean Jolley, Livingston Academy (Overton County)
  • Donna Lachman, Washington County Schools
  • Patty Littlejohn, Freedom Middle School (Franklin SSD)
  • Laura Luna, Prescott South Middle/Elementary School (Putnam County)
  • Melanie Maples-Harris, Lenoir City High School (Lenoir City)
  • Colleen Mattison, Heritage High School (Blount)
  • Leigh Anne McAfee, Soldiers Memorial Middle School (Claiborne)
  • Dedric McGhee, Shelby County Schools
  • Kimberly McIntyre, Greeneville High School (Greeneville City)
  • Erika Motlow, Cannon County High School
  • Jenny Norris, DeKalb County High School
  • Laurie Norris, Robinson Middle School (Kingsport City)
  • Rhonda Owens, Dickson County Schools
  • Randy Payne, Tuckers Crossroads (Wilson)
  • Jerry Poteat, Holston View Elementary School (Bristol City)
  • Darek Potter, Jackson County High School
  • Dale Rudolph, Clarksville-Montgomery County Schools
  • Joy Samsel, Sequatshie County High School
  • Debbie Sayers, Hardin Valley Academy (Knox)
  • Susan Serleth, Frank P. Brown (Cumberland)
  • Adam Shaw, Jim B. Satterfield Middle School (Trousdale)
  • Mark Smith, L&N STEM Academy (Knox)
  • Linda Stanley, Campbell County Schools
  • Eric Stansberry, Ooltewah Middle School (Hamilton)
  • Linda Stephens, Heritage Elementary School (Robertson)
  • Cynthia Stowers, Clarkrange High School (Fentress)
  • Alisa Teffeteller, Blount County Schools
  • Tasha Walker, Oneida High School (Oneida SSD)
  • Karen Watson, Coalfield School (Morgan County)
  • B.J. Worthington, Clarksville-Montgomery County Schools
  • Teresa Wright, South Greene High School (Greene)